NÁHODNÁ FOTKA

ODKAZY A PARTNEŘI

SDH Hřensko

SDH Boletice nad Labem

SDH Staré Město

SDH Horní Žleb

SDH Jílové-Modrá

OSH ČMS Děčín

STATISTIKA

TOPlist

Hasiči kvůli bouřce a dešti v Ústeckém kraji vyjížděli i v průběhu večera a noci

Od včerejších 18:00 do dnešních 7:38 bylo na linku tísňového volání v Ústeckém kraji oznámeno 27 událostí způsobených bouřkou a deštěm. Ve 13 případech vyjely jednotky profesionální i dobrovolné čerpat vodu ze zatopených míst a ve 14 případech šlo většinou o spadané stromy a větve.
Čerpat vodu vyjeli hasiči na osm míst v okresu Litoměřice. Šlo o vodu ve sklepě a na dvoře statku v Trávčicích, zatopenou restauraci U Svobodů v Roudnici nad Labem, suterén obchodu na Třídě T.G. Masaryka v Roudnici nad Labem, vodu ve sklepě v Lounkách, vodu tekoucí do bytu v chodounech, osobní auto uvízlé v zatopeném železničním viaduktu v Hrobcích, a zaplavenou rampu firmy Johnson Controls v Roudnici nad Labem. Na 4 místa vyjely jednotky čerpat vodu v okresu Teplice. Hasiči čerpali vodu ze zatopeného viaduktu v Trnovanech, ze sklepa domu v Bohosudově, z výtahové šachty v Krupce – Maršově a v Dlouhé ulici v Bohosudově voda odtekla sama. V okresu Ústí nad Labem byl plný sklep vody v domě v Rýdeči, hasiči ji odčerpali plovoucím čerpadlem. Odstraňovat překážky a nebezpečné stavy vyjely hasičské jednotky na 5 míst v okresu Ústí nad Labem. Hasiči vytáhli uvízlé osbní auto ze zaplaveného viaduktu v Povrlech, odstranili spadlý strom v Neštěmické ulici v Krásném Březně, strom ze silnice v Malečově, větev ve Vítězné ulici ve Svádově, a větev na Růžovém paloučku v centru Ústí nad Labem. V okresu Děčín spadl strom u policejní stanice v Kaštanové ulici v Děčíně, uvolněný strom sjel 10 metrů ze stráně za Tyršovým mostem v Děčíně, strom trefený bleskem spadl v ulici V Lukách v Děčíně – Chrochvicích, dva menší stromy se opíraly o fasádu mateřské školy v Májové ulici v Děčíně – Boleticích, nakloněné stromy byly hlášeny nad tratí v Děčíně. V okresu Litoměřice spadl strom na komunikaci v Levíně. V okresu Teplice spadl strom na komunikaci v Proboštově – Přítkově, a na silnici u Bořislavi. V okresu Louny spadl strom na komunikaci v Štefánikově ulici v Lounech.

CO NÁS ČEKÁ

Žádné události

POČASÍ V DĚČÍNĚ

POŽARY.CZ

PŘIHLÁŠENÍ